INDEPENDENT ENTERPRISE - Rejestracja Krok Po Kroku 

KROK 1. Kliknij poniższy przycisk 'REJESTRACJA' i sprawdź czy na otwartej stronie firmowej w górnym lewym narożniku znajduje się napis:

You are invited by: Renata1967

KROK 2. Uruchom poniższe video i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

KROK 3. Po rejestracji i opłaceniu kontraktu skontaktuj się ze mną, aby otrzymać dostęp do naszej zamkniętej grupy wsparcia oraz BONUSU od zespołu w postaci świetnych narzędzi wspomagających budowanie swojego źródła dochodu w oparciu o IE


JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA/WĄTPLIWOŚCI - SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ...

KONTAKT ZE MNĄ:

Renata Rybak
email:  renatarybak@o2.pl  skype: renata.rybak45  
Facebook:  https://www.facebook.com/renata.rybak.942

PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ, że strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku (firma/właściciele marki Independent Enterprise również takich gwarancji nie daję - co jest jasno określone na stronach platformy) i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma zarobku wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy - jeśli nie akceptujesz ryzyka, to proszę nie korzystać z rozwiązań prezentowanych na tej stronie i na platformie Independent Enterprise.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2018 - www.ie.info8.pl

Polityka Cookies