POLITYKA PRYWATNOŚCI

Grupa IE8 (ie.info8.pl) zastrzega sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności w dowolnym momencie. Każdego użytkownika serwisów ie.info8.pl, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się poniżej

Podstawowa zasada: właściciele/administratorzy serwisów ie.info8.pl, nie sprzedają i nie udostępniają osobom trzecim danych personalnych użytkowników.

Jeśli nie wyrażasz zgody w związku z obecną Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać tego oraz innych serwisów ie.info8.pl, nie zapisywać się na listy mailingowe i nie korzystać z usług oferowanych przez administratorów/partnerów serwisu. 

Dane Osobowe

W trakcie korzystania z Serwisów ie.info8.pl, możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób (np. adres e-mail) Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania Serwisu i korzystania z niego. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły. 

Wyłączenie Odpowiedzialności

Serwisy grupy ie.info8.pl, zostały stworzone po to, aby pomóc użytkownikom w osiągnięciu niezależności finansowej, pokazać jak zbudować stałe źródło dochodu w Internecie, że samorozwój jest podstawą do osiągania celów. Pokazujemy metody i praktyczne rady, których celem jest rozwijanie siebie i swojego biznesu w Internecie w oparciu o konkretne firmy dające taką możliwość.To, że nasza pomoc/rady w niektórych przypadkach okazują się być dużym krokiem naprzód w kwestii budowania wolności finansowej, nie znaczy, że dla każdej osoby będą idealnym rozwiązaniem. Każdy człowiek jest inny i ma zupełnie inne podejście do działania, zupełnie inną mentalność, w związku z czym nie można brać naszych porad jako w 100% gwarantujących sukces, bo sukces zależny jest w głównej mierze od osoby, która korzysta z tych porad (od mentalnego nastawienia, działania itp.) Właściciele Serwisów grupy IE8 (ie.info8.pl) oraz ich partnerzy, nie biorą na siebie odpowiedzialności za reklamy (które być może, sporadycznie zostaną wysłane droga mailową lub umieszczone w serwisie). Kupujący powinien powziąć wszelkie środki ostrożności kupując/płacąc za towar/usługę reklamowaną na łamach tego Serwisu. Zwracamy dużą uwagę na to, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, lecz nie możemy odpowiadać za ich czyny. 

Niezapowiedziane Wiadomości

Właściciele oraz partnerzy Serwisów grupy ie.info8.pl zastrzegają sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadają i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości właściciele i partnerzy Serwisów rozumieją informacje odnoszące się bezpośrednio do ich serwisów, usług i produktów oraz niekomercyjne wiadomości (np. życzenia), a także sporadycznie wysyłane wiadomości związane z ciekawymi rozwiązaniami, jeśli chodzi o budowanie dochodu online. 


Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2018 IE8 - www.ie.info8.pl